Spawacz - ślusarz

FallWork1

Dopiewo

2016-11-21

Firma z kapitałem zagranicznym, zajmująca się produkcją elementów wyposażenia wnętrz poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Dopiewa

Oferujemy:

- umowę o pracę (zawierana bezpośrednio z przedsiębiorstwem)

- stałe zatrudnienie w rozwijającej się, stabilnej firmie

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz dalsze możliwości rozwoju i awansu

- dodatkowe benefity – m.in. pakiet sportowy

Obowiązki:

- tworzenie i obróbka elementów stalowych

- naprawy konstrukcji stalowych

- wykonywanie prac ślusarskich

- zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały potrzebne do napraw i produkcji konstrukcji

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- umiejętność spawania elementów stalowych

- zdolność czytania dokumentacji technicznej

- uprawnienia MIG/MAG

- gotowość do pracy w ruchu ciągłym

- mile widziane wykształcenie kierunkowe

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

** Oferta pracy stałej.

Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231 jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.