KIEROWNIK PROJEKTÓW / PROJECT MANAGER

Integra Consulting Poland

Ostrów Wielkopolski

2016-11-21

Integra Consulting Poland (www.integra-consulting.pl) znajduje się w czołówce firm szkoleniowo-doradczych. Realizując programy rozwojowe, pracujemy nad wzmacnianiem odpowiedzialności i zaangażowania jednostek oraz zespołów. Zajmujemy się też rekrutacją i selekcją personelu. Od początku 18-letniej działalności przestrzegamy najwyższych standardów obsługi naszych klientów.

Dla naszego Partnera, międzynarodowej firmy, będącej jednym z czołowych producentów systemów zamocowań dla konstrukcji budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Ostrowa Wielkopolskiego

Twoje zadania będą polegały na:
• zarządzaniu projektami zleconymi przez firmę;
• nadzorze i analizowaniu przebiegu prac zespołów projektowych;
• dbaniu o zasoby oraz materiały dedykowane do realizacji projektów;
• bieżącym wsparciu Kierownika Produkcji w obszarach produkcyjnych i pośrednio produkcyjnych;
• planowaniu, koordynacji zadań oraz wyznaczaniu kierunków działań związanych z procesami produkcyjnymi;
• współpracy z działami: utrzymania ruchu, narzędziowni, logistyki;
• wspomaganiu procesów rozwojowych produktów;
• udziale rozwiązywaniu bieżących problemów technologicznych;
• pomocy w znajdywaniu optymalnych rozwiązań w planowaniu i kontroli procesów produkcyjnych oraz proponowaniu ulepszeń w obszarze wydajności i jakości;
• raportowaniu działań realizacji procesu przed zarządem.

Szukamy Kandydatek/Kandydatów, którzy cechują się:
• wykształceniem wyższym (preferowane kierunki techniczne);
• doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
• doświadczeniem w obszarze kalkulacji kosztów wytwarzania;
• znajomością metodyki prowadzenia projektów;
• znajomością języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie komunikatywnym;
• doświadczeniem w pracy w międzynarodowym środowisku (mile widziane);
• doskonałą organizacją czasu pracy, wysokimi zdolnościami komunikacyjnymi i negocjacyjnymi;
• proaktywnością, inicjatywą własną i zaangażowaniem w pracę.
• mobilnością i gotowością do podróży służbowych.

W zamian za Twój wysiłek i pasję do pracy nasz Partner oferuje:
• pracę w ciągle rozwijającej się, międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;
• atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę;
• ciekawe i rozwijające zadania zawodowe;
• niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie CV z nr ref. KP/11.16. na adres: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!