Administrator

Nawigator Nieruchomości M. Sodo, B. Sokół

Wrocław

2016-11-21

Nawigator Nieruchomości Marcin Sodo, Bogusław Sokół s.c.

Nawigator Nieruchomości Marcin Sodo, Bogusław Sokół s.c. od 16 lat zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości. Profesjonalizm firmy został potwierdzony certyfikatem ISO 9001:2008.

W chwili obecnej firma świadczy swoje usługi w następujących miastach: KRAKÓW (siedziba firmy), WROCŁAW, ZAKOPANE i WARSZAWA.

Administrator / Zarządca Nieruchomości

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy kandydata na stanowisko
"Administrator/ Zarządca nieruchomości".
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna min. za

  • utrzymywanie nieruchomości w dobrej kondycji finansowej, technicznej i estetycznej, szybkie reagowanie na bieżące potrzeby Wspólnoty Mieszkaniowej,

  • utrzymywanie właściwej relacji z mieszkańcami itd.

Wymagania:

Kandydaci na stanowisko "Administrator/ Zarządca nieruchomości" powinni posiada wysoką kulturę osobistą oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Mile widziane wykształcenie kierunkowe.

Oferujemy:

- umowę o pracę w Firmie o stabilnej pozycji,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- szkolenia zawodowe,

- pracę w przyjaznej atmosferze,

- korzystanie w pracy z nowoczesnych narzędzi wspomagających profesjonalne zarządzanie nieruchomościami.

CV prosimy przesyłać na adres e-mailowy: APLIKUJ lub wysyłkę na adres:

Nawigator Nieruchomości
Powstańców Śląskich 125/3
53-332 Wrocław

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98260 ofert pracy. Sprawdź!