Audytor Wewnętrzny

JOBS

Poznań

2016-11-21

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości płyt, produktów drewnopochodnych i komponentów do ich produkcji. Nasza grupa to ponad 40 zakładów na całym świecie. Ciągle się rozwijamy i poszukujemy do naszego zespołu osób, które mają ambicje dla tak prężnie działającej organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach w międzynarodowym środowisku. Potrafimy docenić Twoją wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie. Bądź liderem nie naśladowcą!

Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie) Numer referencyjny: AWMA_11/16/jobs.pl

Zadania:

  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych na terenie Spółek grupy w kraju i zagranicą,
  • Identyfikowanie nieefektywnych praktyk oraz poszukiwanie potencjalnych oszczędności w działalności spółek,
  • Nadzór nad wprowadzaniem rekomendacji poaudytowych,
  • Udział w projektach wdrożenia systemów i procedur,
  • Sporządzanie pisemnych raportów, analiz i benchmarków,
  • Tworzenie i wdrażanie wewnętrznych regulacji oraz dbanie o ich zgodność z przepisami prawa oraz procedurami grupy.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku audytora, kontrolera lub analityka,
  • Wykształcenie wyższe o kierunku ekonomicznym,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Znajomość języka niemieckiego, rosyjskiego lub innego języka obcego będzie atutem
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych ok. 70% czasu pracy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Zdolności analityczne,
  • Sumienność i rzetelność.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy,
  • Szeroki zakres szkoleń,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Stałe warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Osoby zainteresowane złożeniem aplikacji zapraszamy do aplikowania poprzez przycisk "Aplikuj teraz"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102835 ofert pracy. Sprawdź!