ZAOPATRZENIOWIEC

NORDIS Chłodnie Polskie

Zielona Góra

2016-11-21

"Nordis" Chłodnie Polskie Sp. z o.o. w Zielonej Górze znany producent i dystrybutor lodów i mrożonek zatrudni na stanowisko

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:

-zakup części

-współpraca z działem technicznym

-prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

-dobra organizacja pracy własnej

-komunikatywność

-umiejętność współpracy

-prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-zatrudnienie w ramach umowy o pracę

-zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-samochód służbowy

Cv proszę składać na adres e-mail APLIKUJ

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!