Pracownik działu kontroli jakości

Dekpol S.A.

Pinczyn

2016-11-23

Dekpol S.A. w związku z dynamicznym rozwojem firmy
zatrudni osobę na stanowisko:

Obowiązki :

  • Przygotowanie analiz, statysty,
  • monitorowanie wyników pomiarów z procesu produkcyjnego,
  • tworzenie raportów,
  • nadzorowanie dokumentacji jakościowej,
  • prace biurowe.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie (atutem będzie wykształcenie kierunkowe w obszarze jakości),
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, komunikatywność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę ,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Aplikacje prosimy składać na adres:

Dekpol S.A.
ul. Gajowa 31
83-251 Pinczyn

tel. 058/ 560 10 75

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U.nr 133 poz. 883 z póżn .zm )" Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99626 ofert pracy. Sprawdź!