Kierowca C MAK Dystrybucja

TEDI Dystrybucja

Bielany Wrocławskie

2016-11-20

Zakres obowiązków:

  • terminowe dostarczanie towarów
  • uczestniczenie w wyładunku/załadunku towarów
  • odbieranie zwrotów, nadwyżek, reklamacji
  • obsługa dokumentacji przewozowej i magazynowej, rozliczanie dostaw
  • bieżąca obsługa pojazdu (uzupełnianie płynów samochodowych, sprawdzanie opon, itp.)

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych (kat. C) lub dostawczych
  • prawo jazdy kat. B i C
  • uprawnienia na przewóz rzeczy
  • karta kierowcy (elektroniczna)
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (lub gotowość do jej wyrobienia)
  • uczciwość, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej, mobilność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • umowę o pracę (na cały etat),
  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 519 312 918.