Agent - Przedstawiciel ds. Odszkodowań

DRB

Tczew

2016-11-20

Jeżeli szukasz ponadprzeciętnych dochodów, poszukujesz interesującej branży, wolisz elastyczne godziny pracy, to ta oferta jest dla Ciebie!

Związku z rozwojem organizacji poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska

  • wyszukiwanie klientów, którym przysługuje odszkodowanie względem

  • podpisywanie umów z klientami o dochodzenie roszczeń odszkodowawczych,

  • przekazywanie dokumentacji związanej z umowami do siedziby firmy,

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,

  • wykształcenie – średnie lub wyższe,

  • umiejętność aktywnego pozyskiwania klientów,

  • nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy,

  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wsparcie specjalistów w zakresie odszkodowań.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko
z wybranymi kandydatami.