Pracownik recyklingu ok. Amersfort/Spakenburg

Derksen Polska Sp. z o.o.

Amersfoort

2016-11-30

 Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla swojego zagranicznego klienta doświadczonych osób do pracy przy

RECYKLINGU

(Holandia, ok. Amersfoort/Spakenburg)

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za jakość złomowanych przedmiotów;

  • testowanie przedmiotów przed złomowaniem;

  • poddawanie przedmiotów recyklingowi

Wymagania:

  • doświadczenie na ww. stanowisku;

  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego lub holenderskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację;

  • ze względu na charakter wykonywanej pracy, preferowane są osoby silne i sprawne fizycznie;

  • mile widziane prawo jazdy kat. B;

  • odpowiedzialność i dokładność;

  • dyspozycyjność i chęć do pracy.

Oferujemy:

  • kontrakt holenderski;

  • zakwaterowanie (odpłatnie);

  • transport do miejsca pracy;

  • możliwość podwyżki;

  • pomoc w zorganizowaniu niezbędnych dokumentów, umożliwiających podjęcie legalnej pracy;

  • opiekę polskiego koordynatora;

  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102295 ofert pracy. Sprawdź!