Elektryk przemysłowy / elektromonter

TecLine

Holandia / Niemcy

2016-11-17

TECLINE

TecLine to specjalista w dziedzinie delegowania personelu technicznego na projekty w przemyśle petrochemicznym, ciężkim, infrastrukturalnym, użyteczności publicznej, budowlanym i produkcyjnym.

Do pracy w Holandii i Niemczech poszukujemy:

Elektryków przemysłowych

 Obowiązki:

• okablowanie i podłączanie instalacji elektrycznych  i/lub urządzeń przemysłowych.

• układanie kabli oraz tras kablowych

• czytania schematów i rysunków technicznych

• Przyłączania kabli do rozdzielni oraz do urządzeń przemysłowych, takich jak silniki, pompy i inne systemy z napędem elektrycznym

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane  techniczne-elektryczne

Język niemiecki lub angielski na poziomie komunikatywnym

Doświadczenie jako elektryk minimum 3 lata

Własny samochód

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie

Ciągłość pracy, zatrudnienie na warunkach holenderskich

Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez TecLine w pobliżu miejsca pracy

Szkolenia bezpieczeństwa i zawodowe (VCA, ATEX)

Dodatki za nadgodziny i prace w niedzielę i święta

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

lub na adres email:

Oferta jest nieaktualna