Inżynier / technik serwisu

MDT Wadowski S.K.A.

Warszawa

2016-11-16

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym w piśmie i w mowie

- umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej elektrycznej i mechanicznej

- umiejętność analitycznego myślenia

- znajomość zagadnień napraw, programowania lub obróbki CNC będzie dodatkowym atutem (Fanuc, Siemens, Heidenhain)

- umiejętność jazdy samochodem (prawo jazdy i praktyka)

- miejsce podjęcia pracy: Warszawa

Obowiązki:

- uruchomienia nowych obrabiarek i prowadzenie szkoleń obsługi

- naprawy obrabiarek na terenie całego kraju

- utrzymywanie komunikacji mailowej i telefonicznej z technikami producentów zagranicznych (j. angielski)

- tłumaczenia dokumentacji technicznej

Zapewnimy:

- szkolenie niezbędne do poznania specyfiki pracy

- po okresie próbnym możliwość stałej umowy p pracę

- niezbędne „narzędzia” do wykonywania obowiązków

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102337 ofert pracy. Sprawdź!