Specjalista do e-marketingu

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Szczecin

2016-11-16

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku pracy poszukujemy Kandydatki / Kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. e-marketingu
miejsce pracy: Szczecin Prawobrzeże
Nr Ref. SE/11/2016

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie i koordynacja prac związanych z rozwojem platformy e-commerce i systemów back-office,
- Zarządzanie platformą sprzedażową,
- Analityka i sprzedaż produktów na rynkach,
- Koordynacja logistyki,
- Organizacja pracy zespołu projektowego,
- Tworzenie i wdrażanie nowych strategii produktowych.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe,
- Doświadczenie managerskie w obszarze e-commerce min 2-3 lata,
-Praktyczna znajomość modeli biznesowych, organizacji i strategii rynkowych,
-Wiedza z zakresu funkcjonowania handlu detalicznego i zachowania użytkowników w obszarze e-commerce,
-Umiejętność zarządzania produktem i jego rozwój funkcjonalny,
-Bieżąca orientacja na europejskim rynku e-commerce,
-Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
-Umiejętności organizacyjne i analitycznego myślenia.

Oferujemy:
- Dużą samodzielność w działaniu,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV na adres: APLIKUJ Proszę w tytule maila dopisać Nr Ref. "SE/11/2016".

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny: 531-641-084 lub 91-852-50-51

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r.)"

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 –numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99427 ofert pracy. Sprawdź!