Pracownik administracyjno - biurowy

Pemes Gaca i Wspólnicy Spółka Jawna

Ząbki

2016-11-16

Firma PEMES Sp. z o.o. zajmująca się projektowaniem, dostawą, montażem oraz serwisem maszyn specjalnych, skierowanych głównie do branży motoryzacyjnej, zatrudni osobę na stanowisko:

Pracownik administracyjno-biurowy

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa biura,
  • obsługa urządzeń biurowych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
  • archiwizacja i przechowywanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej pracowników,
  • ewidencja czasu pracy i zatrudnienia,
  • organizowanie delegacji i wyjazdów służbowych – krajowych i zagranicznych,
  • wsparcie przy koordynacji i rozliczaniu projektów,
  • współpraca z biurem rachunkowym,
  • wystawianie faktur sprzedażowych,
  • obsługa operacji magazynowych w systemie Symfonia Handel,
  • organizacja i obsługa spotkań,
    • sporządzanie protokołów i sprawozdań z posiedzeń,
    • przygotowanie wstępnych pism, sprawozdań dla Zarządu,
    • prowadzenie korespondencji z partnerami zagranicznymi,
    • współpraca z firmami kurierskimi w zakresie obsługi paczek zagranicznych i krajowych,
    • obsługa korespondencji,
    • zaopatrzenie firmy w art. biurowe i spożywcze.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint),
    • wysokie umiejętności interpersonalne,
    • umiejętności planowania i organizacji pracy, skrupulatność, samodyscyplina,
    • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym,
    • mile widziana znajomość Symfonia Handel,
    • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • miłą atmosferę
  • ubezpieczenie grupowe,
  • multisport,
  • możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej firmie.

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2000 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”