Specjalista ds. zakupów

Galeon Sp. z o.o. Sp. k.

Straszyn

2016-11-16

FIRMA GALEON SP. Z O.O. SP. K., LIDER W BRANŻY PRODUKCJI ŁODZI MOTOROWYCH, POSZUKUJE KANDYDATA DO PRACY NA STANOWISKO:

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Miejsce pracy: Straszyn, Wiślinka (powiat gdański)

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 3 lata w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość rynku szerokiej gamy grup asortymentowych
  • wysokie zdolności analityczne umożliwiające planowanie zapotrzebowania i realizacji zakupów
  • wysokie zdolności negocjacyjne i eskalacji problemów poparte doświadczeniem
  • praktyczna znajomość  pakietu biurowego Office (Word , Excel)
  • umiejętność płynnego porozumiewania się w języku angielskim  w mowie i piśmie
  • skrupulatność, dokładność i samodzielność w działaniu
  • gotowość do pracy pod presją przy dynamicznie zmieniających się priorytetach
  • mile widziane doświadczenie w branży drzewnej lub zakupie elektronarzędzi
  • znajomość systemów klasy ERP

Główne obowiązki na stanowisku:

  • poszukiwanie, ocena i wybór dostawców na podstawie ustalonych kryteriów
  • prowadzenie negocjacji handlowych z kontrahentami
  • zapewnienie terminowych dostaw przy zachowaniu optymalnych zapasów magazynowych
  • wyjaśnianie niezgodności ilościowych i jakościowych
  • terminowe rozliczanie faktur zakupu
  • aktywne uczestnictwo w rocznej inwentaryzacji
  • proaktywna współpraca z pozostałymi działami w organizacji
  • czynny udział w zespołach projektowych wdrażających usprawnienia

Oferujemy:

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • realizację własnych pomysłów zapewniających rozwój przedsiębiorstwa

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883 z późn. zmianami)".

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!