Tychy Pracownik biurowy HS Medical - specjalista ds. sprzedaży

HS Medical Poland

Tychy

2016-11-16

HS MEDICAL POLAND

Lokalizacja: Tychy

Opis stanowiska:
Specjalista ds. sprzedaży
Praca w Tychach w firmie będącej autoryzowanym przedstawicielem producenta sprzętu ratunkowego. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) zawierającą klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Aplikacje osób nie spełniających wymagań wyszczególnionych w ofercie nie będą rozpatrywane.

Wymagania:
- wykształcenie, co najmniej średnie
- znajomość obsługi komputera
- umiejętność wyszukiwania informacji
- praktyczna znajomość programu Excel, Word
- wysoka kultura osobista
- umiejętność organizacji czasu pracy
- dyplomacja w kontaktach z klientem
- łatwość nawiązywania kontaktów
- odpowiedzialność i samodyscyplina
- prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
- sprzedaż produktów i usług (mailowa, telefoniczna) do klientów detalicznych
- wyszukiwanie nowych klientów
- prowadzenie dokumentacji z realizacji zadań
- realizacja zamówień
- prezentacje sprzętu i usług
- współpraca z pracownikami firmy
- prowadzenie korespondencji z klientami firmy
- realizacja akcji promocyjnych
- analizowanie rynku, kontrola satysfakcji klientów
- delegacje i udział w wydarzeniach branżowych

Mile widziane:
- wykształcenie kierunkowe: BHP lub ratownictwo medyczne
- doświadczenie w pracy z klientem
- znajomość tematyki bezpieczeństwa, higieny i prawa pracy

Oferujemy:
- komfortowe warunki pracy w biurze w Tychach
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- korzystne warunki wynagrodzenia
- możliwość rozwoju i wykorzystania posiadanych umiejętności

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100919 ofert pracy. Sprawdź!