Ślusarz

Wyg HR Consulting

Wróblowice

2016-11-16

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 roku i zatrudnia ponad 200 osób. WYG HR Consulting dostarcza dla swoich partnerów profesjonalne rozwiązania HR.

Dla naszego klienta zajmującego się obróbką metalu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Ślusarz/Miękinia

Opis stanowiska:

è Prace ślusarskie,

è Wykonywanie operacji produkcyjnych zgodnie z technologią.

Oferujemy:

è Prace w systemie jednozmianowym w  firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

è Atrakcyjne wynagrodzenie,

è Umowę o pracę,

è Stałe zatrudnienie.

Oczekujemy:

è Mile widziane  udokumentowane doświadczenie,

è Umiejętność czytania rysunku technicznego,

è Dokładność, precyzja i duże zaangażowanie,

è Wykształcenie zawodowe bądź techniczne.

Osoby spełniające powyższe warunki oraz zainteresowane ofertą prosimy o załączenie CV,

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

WYG HR Consulting Sp. z o.o. jest wpisany do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10206.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102333 ofert pracy. Sprawdź!