Specjalista ds. Controllingu - Żarów

Agencja pracy Pollux Sp. z o.o.

Żarów

2016-11-16

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Żarowa poszukujemy kandydatów na
stanowisko:
Specjalista ds. Controllingu

Opis stanowiska
• Przygotowywanie analiz oraz raportów na bieżące potrzeby biznesowe;
• Współpraca ze wszystkimi działami fabryki (gł. z działami: produkcji, zakupów, księgowości);
• Wsparcie działu finansów w zakresie procesu budżetowania i prognoz finansowych;
• Raportowanie miesięczne, analiza realizacji budżetów i wyjaśnianie odchyleń;
• Rekomendowanie rozwiązań i udoskonaleń na podstawie analizowanych danych;
• Przygotowanie i rozwój narzędzi wspierających procesy finansowe;
• Udział w procesie zamykania miesiąca (w tym tworzenia narzędzi analitycznych wspierających proces);
• Przygotowywanie prezentacji finansowych;
• Dbanie o jakoś danych w rachunku kosztów.

Wymagania
• Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, informatyka lub pokrewne);
• Doświadczenie w dziale finansów/controllingu 1-2 lata, doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie atutem;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• Znajomość pakietu MS Office - Excel na poziomie zaawansowanym z VBA - znajomość SQL będzie dodatkowym atutem;
• Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP będzie atutem;
• Dokładność i orientacja na cel.

Oferujemy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (zatrudnienie bezpośrednio przez firmę),
• możliwość rozwoju,
• atrakcyjne wynagrodzenie

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100021 ofert pracy. Sprawdź!