PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Corson s.c.

Bydgoszcz

2016-11-29

CorsonHR - Agencja Zatrudnienia (nr licencji 7933) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko

MIEJSCE PRACY: Bydgoszcz

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów w regionie kujawsko - pomorskim
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów,
  • Realizacja planów sprzedaży na powierzonym terenie,
  • Kształtowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy.

Oczekiwania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Naturalne umiejętności komunikacyjne
  • Prawo jazdy kat. B
  • Zaangażowanie
  • Nastawienie na realizację celu
  • Konsekwencja w działaniu

Oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie oraz wysokie prowizje sprzedażowe
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • Bogaty pakiet benefitów ( m.in. karta medicover, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)
  • Stabilna współpraca w międzynarodowej firmie
  • Elastyczna forma współpracy
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!