Com. 40 Limited Sp. z o.o. - Pracownik produkcyjny

Com.40 Limited Sp. z o.o.

Skalmierzyce

2016-11-15

Com.40 poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

MIEJSCE PRACY: Skalmierzyce/Ociąż

ZADANIA:

  • Segregacja i dostarczanie surowca do produkcji.
  • Obsługa zszywaczy, wkrętarek pneumatycznych.
  • Obsługa pistoletu do nakładania kleju.
  • Obsługa ręcznych wózków transportowych.
  • Praca jako tapicer – montażysta.
  • Pakowanie mebli w kartony i folie.
  • Kontrola jakości.
  • Prace porządkowe.

NASZE WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej.
  • Motywacja do pracy.
  • Sumienność i dokładność.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Przejrzysty system awansów.
  • Pakiet benefitów.
  • Przyjazna atmosfera w pracy w zgranym zespole.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV i List Motywacyjny) na adres mailowy lub dostarczenie osobiście na adres siedziby firmy. Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.

Pozdrawiamy,
Dział Personalny