Pomocnik w salonie kosmetycznym

kariera

Katowice

2016-11-15

Personalne Doradztwo Biznesowe – firma doradczo-konsultingowa o nr certyfikatu 7780, dla jednego ze swoich klientów z branży kosmetycznej, poszukuje pracownika na stanowisko:

Pomocnika w salonie kosmetycznym

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

- bieżąca obsługa klientów oczekujących,

- przygotowanie i dezynfekcja stanowisk,

- telefoniczna obsługa klientów,

- praca w systemie zmianowym,

- dbanie o czystość salonu.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie,
- dobra prezencja i kultura osobista,

- mile widziane, lecz niekonieczne, doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem,

- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Firma oferuje:

- stałe wynagrodzenie,

- umowę o pracę,

- pracę od poniedziałku do piątku,
- salon czynny: pon. od 10 do 18, wt. - pt. od 8 do 20,

- możliwość zdobycia doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100021 ofert pracy. Sprawdź!