Manager myjni

Myjnia Warszawa

Warszawa

2016-11-15

Do nowo powstałej myjni szukamy osoby na stanowisku manager myjni/kawiarni.

Zadania:
  • samodzielne prowadzenie myjni samochodowej
  • zarządzanie i nadzorowanie pracy zespołu
  • dbanie o wysoki poziom usług
  • przygotowywanie ofert i umów
  • dbanie o relacje posprzedażowe
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi w myjni
  • dbanie o dobry wizerunek myjni
  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz obługa firm

Wymagania:
  • doskonała organizacja własnej pracy
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem myjni/kawiarni
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • znajomość obsługi MS Office
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w miłym zespole
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • długofalową współpracę
  • możliwość korzystania ze strefy rozrywki (wyposażonego m.in. w Playstation, Symulator jazdy i fotel F1

Aplikuj już dziś: APLIKUJ Temat: Manager myjni samochodowej
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100915 ofert pracy. Sprawdź!