DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY POWŁOK DO DREWNA

Helios Polska Sp. z o.o.

Swarzędz

2016-11-15

Firma Helios Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, należąca do Grupy HELIOS ze Słowenii, renomowanego producenta farb, lakierów, żywic syntetycznych i klejów razem z naszym oficjalnym dystrybutorem powłok lakierniczych ze Swarzędza poszukuje osoby na stanowisko:

DORADCA TECZHNICZNO - HANDLOWY

DS. SPRZEDAŻY POWŁOK LAKIERNICZYCZYCH DO DREWNA

Miejsce pracy: województwo wielkopolskie

Opis stanowiska:

–          przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych dla klientów,

–          pozyskiwanie nowych  klientów,

–          nadzorowanie  współpracy i budowanie trwałych relacji z klientami,

–          realizacja planów sprzedaży,

–          przygotowywanie raportów z  wykonywanych działań.

–          tworzenie i aktualizacja  bazy klientów,

–          analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji,

Wymagania:

–          doświadczenie zawodowe na rynku B2B,

–          znajomość branży lakierów do drewna,

–          komunikatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie,

–          kreatywność i wytrwałość w realizacji wytyczonych celów,

–          mile widziana znajomość języka angielskiego,

–          aktualne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

–          stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym  koncernie  o ugruntowanej pozycji na rynku,

–          atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (wynagrodzenie zasadnicze + prowizja od sprzedaży),

–          niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon).

Aplikacje (CV + list motywacyjny wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych), prosimy składać w ciągu 2 tygodni, od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia na e – mail: APLIKUJ

W tytule wiadomości proszę powołać się na nazwę stanowiska.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.