Pracownik biurowy w punkcie poligraficznym

MBE 003

Warszawa

2016-11-14

Jeden z punktów MBE Mail Boxes Etc. 0003 zajmujący się m.in. poligrafią reklamową (WIZYTÓWKI, PIECZĄTKI, GRAFIKA, SKRYTKI ADRESOWE
,GRAWEROWANIEPRZESYŁKI KURIERSKIE) mieszczący się na Ursynowie poszukuje osoby do pracy.

Zakres zadań:

- Obsługa kopiarki i urzadzen biurowych
- Projektowanie graficzne (wizytówki itp.)
- Obsługa w zakresie druku i utrzymania dobrych relacji z klientami
- Obsługa programu fakturowego i kasy fiskalnej
- Obsługa programów do wysyłania paczek
- Miła, uczciwa, zadbana i chcaca się rozwijać osoba
- Praca na pełny etat w godzinach 11-19 pn-pt

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość środowiska Windows i aplikacji biurowych MS Office
- Mile widziana znajomość pakietu Corel Draw
- Mile widziane znajomości zagadnień druku cyfrowego

Dodatkowym atutem kandydata będzie:
- Znajomość języka angielskiego

W zamian oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie
- Szkolenia uzupełniające w zakresie obsługi urządzeń
- Zdobycie cenngo doświadczenia
- Możliwość rozwoju
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres APLIKUJ

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w
mojej ofercie pracy w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. 133
poz.883"

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!