Asystent w dziale jakości

Paso-Trading Sp. z o.o.

Pabianice

2016-11-14

Spółka Paso-Trading została założona w 1999 roku. Od początku swej działalności zajmuje się sprzedażą materiałów opatrunkowych i higienicznych. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i bezpieczeństwo klientów dlatego stawiamy na systematyczny rozwój i pogłębianie wiedzy w zakresie oferowanych produktów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent w Dziale Jakości

Miejsce pracy: łódzkie / Pabianice

Opis stanowiska

  • Pomoc w opracowywaniu dokumentacji technicznej wyrobów medycznych

  • Udział w modelowaniu procesów zachodzących w funkcjonującym w firmie Systemie ZJ

  • Kontrola pod kątem jakościowych wyrobów opatrunkowych i higienicznych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Podstawowa znajomość wymagań związanych z Systemem Zarządzania Jakością, mile widziane wg ISO 9001; ISO 13485

  • Znajomość j. angielskiego mile widziana

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym

  • Stabilną i interesującą pracę w młodym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102287 ofert pracy. Sprawdź!