Inżynier procesu

Human & Hunter sp. z o.o.

Żory

2016-11-14

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta z branży automotiveposzukujemy pracownika na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU

Miejsce pracy: Żory

Numer referencyjny: IP/MS/K

OPIS STANOWISKA

  • Doskonalenie i optymalizacja procesów produkcyjnych;
  • Zapewnienie prawidłowości przebiegu procesu produkcyjnego zgodnie z opracowaną dokumentacją;
  • Rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z procesem produkcyjnym;
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej;
  • Weryfikacja i modyfikacja parametrów na urządzeniach produkcyjnych;
  • Implementacja i uruchamianie nowych projektów;
  • Uruchamianie urządzeń, opracowywanie technologii;
  • Przygotowywanie raportów.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive;
  • Dobra znajomość języka niemieckiego;
  • Umiejętność programowania maszyn CNC;
  • Znajomość zasad Lean Manufacturing;
  • Znajomość norm ISO TS 16949;
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy własnej;
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy;
  • Zaangażowanie i zorientowanie na cele i osiąganie wyników;

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę;
  • Pracę w renomowanej firmie z branży automotive;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Liczne szkolenia;

Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!