Operator maszyn CNC

Progresso HR

Bielany Wrocławskie

2016-11-14

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska:

  • obsługa giętarki ze sterowaniem numerycznym
  • produkcja elementów i wstępna kontrola jakości wyrobu
  • utrzymywanie produkcji i konserwacja maszyn
  • ustawianie maszyny, korekcja parametrów

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – obsługa maszyn CNC,
  • wykształcenie min. zawodowe,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie w obsłudze obrabiarek CNC oraz mile widziane w ustawianiu maszyn
  • precyzja i dokładność
  • odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy:

  • Stabilne długotrwałe zatrudnienie w rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres APLIKUJ

W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100914 ofert pracy. Sprawdź!