Handlowiec - inżynier sprzedaży

HR.pl

Wrocław

2016-11-14

Opis stanowiska:

  • Praca w stacjonarnym dziale handlowym.
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów, utrzymywanie dobrych relacji handlowych.
  • Sprzedaż oprogramowania CAD do branż architektonicznej, wizualizacyjnej , mechanicznej, twórców gier i innych.
  • Przygotowanie ofert handlowych oraz prezentację oferty u klienta.
  • Doradztwo techniczne oraz pomoc klientom w procesie doboru rozwiązań.
  • Współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z klientami.
  • Przygotowywanie materiałów na stronę internetową firmy i ich aktualizacja.
  • Sporządzanie ofert handlowych.

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość technik handlowych i negocjacji.
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD lub pokrewnego.
  • Znajomość oprogramowania 3ds max lub Maya, Inventor będzie dodatkowym atutem.
  • Chęć nauki, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Skrupulatność, sumienność.
  • Biegła obsługa komputera i aplikacji MS Office.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa + premie.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.
  • Szkolenia produktowe.
  • Pakiet socjalny.
  • Telefon służbowy, samochód służbowy (na potrzeby kontaktów z klientami).
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102829 ofert pracy. Sprawdź!