Trener - Ekspert

JOBS

Warszawa

2016-11-29

DEKRA Polska, z  siedzibą w Warszawie, reprezentuje w Polsce międzynarodowy koncern DEKRA SE ze Stuttgartu, który działa na rynku usług motoryzacyjnych od 1925 r.

Obecnie koncern DEKRA ma przedstawicielstwa w ponad 50 krajach: w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Chinach

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko :

Numer referencyjny: NS/SZK/W/jobs.pl

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Opis stanowiska:

  • przekazywanie wiedzy i doświadczeń uczestnikom szkoleń DEKRA
  • przekazywanie wiedzy z wymaganej tematyki
  • przygotowanie i opracowanie materiałów szkoleniowych
  • administrowanie harmonogramem szkoleniowym

Wymagania:

  • znajomość dyrektyw UE a konkretnie: dyrektywa maszynowa, dyrektywa niskonapięciowa, kompatybilności elektromagnetycznej, o urządzeniach ciśnieniowych (PED), narzędziowa
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń - warunek konieczny
  • wysokiego poziomu umiejętności trenerskich
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń ok. 5 lat
  • umiejętność przekazywania wiedzy i  dzielenia się swoim doświadczeniem
  • wysoko rozwinięta umiejętność  komunikacji  i  pracy w zespole
  • umiejętność przeprowadzania prezentacji przed grupą
  • dyspozycyjność
  • ­gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • prace w międzynarodowym środowisku
  • elastyczna forma zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej organizacji

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV  wraz  z  zestawieniem przeprowadzonych szkoleń.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!