C/C++ Developer

Tigura Sp. z o.o.

Zielona Góra

2016-11-14

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta –  producenta oprogramowania dedykowanego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

-         projektowanie i tworzenie oprogramowania (low level, mid level)

-         analiza potrzeb biznesowych;

-         współpraca z zespołem;

-         testowanie.

Oczekiwania:

-         praktyczna znajomość C/C++;

-         doświadczenie w pracy na stanowisku Programisty;

-         znajomość systemu Linux;

-         znajomość architektury systemów embedded;

-         wykształcenie wyższe o profilu informatycznym;

-         znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;

-         umiejętność pracy w zespole;

-         odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Klient oferuje:

-         atrakcyjne wynagrodzenie;

-         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

-         przyjazną atmosferę;

-         pracę w zgranym zespole świetnych specjalistów;

-         możliwość rozwoju zawodowego i awansu;

-         udział w interesujących i rozwijających projektach.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!