Pracownik wsparcia w dziale projektowym

Serwis Personalny

Swarzędz

2016-12-05

Personalny Serwis (nr KRAZ 6338) dla swojego klienta poszukuje kandydata na stanowisko:

WYMAGANIA:

- dobra znajomość j.angielskiego umożliwiająca komunikacje zwłaszcza w piśmie
- dobra znajomość pakietu Office
- znajomość programów graficznych (Corel Draw i Adobe Photoshop, Gimp itp)
- wielozadaniowość
- kreatywność i inicjatywa w działaniu
- elastyczność
- dobra organizacja pracy

OBOWIĄZKI:

- prace biurowe w tym korespondencja mailowa
- pomoc przy tworzeniu katalogów i opisów technicznych
- pomoc w procesie wyboru i ułożeń kolorystycznych nowych kolekcji
- pomoc w przygotowaniu rysunków technicznych i przygotowaniu produkcji
- tworzenie spisów produktów
- wsparcie głównej dekoratorki

OFERUJEMY:

- praca w Swarzędzu pełna wyzwań
- od poniedziałku do piątku ( I zmiana)
- możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy z zakresu wiedzy o tkaninach
- praca w dynamicznym zespole profesjonalistów

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pomocą portalu.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99149 ofert pracy. Sprawdź!