Elektryk, elektromonter

zik

Kraków

2016-11-13

Elektromonter / Elektryk

Miejsce pracy: Kraków, Wieliczka
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • Montaż instalacji (np. w korytach i rurach z PCV)
  • Montaż tras kablowych
  • Montaż instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych
  • Układanie i podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazdek, włączników itp.)

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienie
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Miłą atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

Kandydaci, którzy nie spełniają wymagań, mogą ubiegać się o pracę na stanowisku pomocnika elektromontera.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres: APLIKUJpl  lub kontakt telefoniczny pod numerem 531-990-300

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102808 ofert pracy. Sprawdź!