Kierownik Sekcji Utrzymania Ruchu

Karczewski Doradztwo Personalne

Gdańsk

2016-11-24

Dla naszego Klienta działającego w branży produkcyjnej, poszukujemy osób, które mają doświadczenie w Działach Utrzymania Ruchu na stanowiskach specjalistycznych, ale które czują, że nie mogły dotychczas wykorzystać swojego potencjału. Nie musisz więc mieć doświadczenia w zarządzaniu Zespołem.

Celem Kierownika będzie zarządzanie i rozwój Zespołu Sekcji Utrzymania Ruchu oraz wdrażanie pomysłów i rozwijanie oraz ulepszanie działań w zakresie utrzymania ruchu.

Główne zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie podległym Zespołem - planowanie, koordynacja prac i nadzór nad pracownikami,
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania pracy urządzeń i maszyn produkcyjnych,
  • Optymalizacja  kosztów utrzymania ruchu,
  • Nadzór nad procesami przeglądów, napraw, remontów i konserwacji linii i urządzeń produkcyjnych,
  • Wdrażanie rozwiązań projakościowych w odległym obszarze,
  • Udział w projektach związanych z rozwojem/modernizacją parku maszynowego,
  • Zapewnienie właściwego stanu zapasów części zamiennych,
  • Analiza postojów nieplanowych i podejmowanie działań zapobiegawczych,
  • Udział w procesach decyzyjnych związanych z organizacją i rozwojem produkcji,
  • Wnoszenie "własnego wkładu" w pracę zespołową - dostarczanie własnych pomysłów, inicjatywa w nowe, nieszablonowe zadania,
  • Praca w systemie jednozmianowym.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowania,
  • Możliwość uzyskania nagród strategicznych,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez poszerzanie zadań i zakresu obowiązków, a także uzyskiwanych profitów,
  • Rozwój również poprzez szkolenia, możliwość sfinansowania studiów podyplomowych, kursów,
  • Realny wpływ na optymalizację i rozwój podległego Działu, a także całej produkcji w Firmie,
  • Kartę Multisport,
  • Dostęp do zaawansowanych technologii,
  • Praca w Firmie będącej liderem na rynku w swojej branży,
  • Wsparcie profesjonalnego Zespołu (ludzie, z którymi będzie się dobrze pracować).

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Poszukujemy osób aspirujących na stanowisko kierownicze, które czują, że obecnie ich potencjał nie do końca jest wykorzystywany,
  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Doświadczenia w pracy w Działach Utrzymania Ruchu,
  • Pomysłów na rozwój i ulepszanie działań w zakresie utrzymywania ruchu,
  • Udokumentowanych sukcesów w zakresie działań kreatywnych i podejmowanej inicjatywy,
  • Determinacji w rozwiązywaniu problemów,
  • Samodzielności i terminowości,
  • Ambicji i chęci rozwoju,
  • Chęci rozwoju swoich umiejętności kierowniczych,
  • Umiejętności analitycznych i myślenia strategicznego,
  • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji,
  • Poczucia odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
  • Zaangażowania i samodzielności w realizacji celów,
  • Kreatywności, twórczości i innowacyjnego podejścia do powierzonych zadań,
  • Znajomości języka angielskiego, umożliwiającej swobodną komunikację.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać do dnia 18 listopada 2016 roku poprzez przycisk APLIKUJ

W C.V. prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99186 ofert pracy. Sprawdź!