Brygadzista zmiany lakierni proszkowej

Headhunters

Szamotuły

2016-11-09

Headhunters Sp. z o.o., która figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 10079, to zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Zajmujemy się zarówno rekrutacją stałą, jak i pracą tymczasową. Centrala Headhunters mieści się w Szczecinie, a oddziały w Poznaniu, Katowicach i Gdańsku. Działamy na terenie całego kraju.

Więcej o nas na www.hdhunters.com

Znajdź nas na Facebook’u!

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • organizacja pracy podległego zespołu pracowników lakierni,
  • nadzór nad realizacją zleconych pracownikom zadań,
  • ustawianie procesów,
  • motywowanie zespołu.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera, w tym m. in. programu Microsoft Excel,
  • wiedza z zakresu aplikatorów farb proszkowych,
  • wiedza techniczna, teoretyczna i praktyczna w zakresie malowania elektrostatycznego,
  • kultura osobista, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą lub możliwość pracy na własnej działalności gospodarczej (w zależności od preferencji kandydata),
  • zatrudnienie od zaraz,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki,
  • praca najczęściej na dwie zmiany, w godz. 6.00-14.00 i 14.00-22.00 (od poniedziałku do piątku, sporadycznie soboty),
  • równoważony system pracy,
  • szkolenie branżowe w firmie lub wyjazdowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego, a także awansu,
  • prywatną opiekę medyczną.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99491 ofert pracy. Sprawdź!