Projektant DIALux

Ledeos Sp. z o.o. Sp. K.

Warszawa

2016-11-08

Jesteśmy operatorem ogólnopolskiego programu wymiany oświetlenia dla placówek w sektorze publicznym. Naszym celem jest objęcie programem kilku tysięcy placówek oświatowych do 2025 roku. Naszym strategicznym partnerem technologicznym jest światowy lider branży oświetleniowej.
Główne priorytety to: rozwój, innowacyjność, edukacja.

ZADANIA:
Przygotowywanie projektów oświetlenia wnętrz placówek edukacyjnych w programie DIALux.

WYMAGANIA:
Sprawne posługiwanie się komputerem,
Dokładność,
Sumienność.
Znajomość DIALuxa mile widziana ale nie wymagana - będziemy szkolić w tym zakresie.

Status studenta.

OFERUJEMY:
Udział w bardzo dużym projekcie – unikalnym w skali europejskiej.
Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o długofalowej strategii.
Praca poniedziałek - piątek, 8:00-16:00 w biurze w ścisłym centrum Warszawy, blisko stacji Metra.
Możliwość dodatkowych godzin pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy z informacją, iż udostępniają Państwo swoje dane do celów rekrutacji.

To może być Twoja szansa na sukces!!!

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!