Copywriter, praca zdalna

TripsByTips

Elbląg

2016-11-08

TripsByTips poszukuje zainteresowanych pisaniem artykułów o tematyce turystycznej. Podróżujesz chętnie, a pisanie sprawia Ci przyjemność? Dla nas możesz napisać własny tekst o swoich doświadczeniach związanych z turystyką. Pomoże Ci w tym, przez nas udostępiony Brief. Możesz zostać swoim szefem, ponieważ o miejscu i czasie pracy decydujesz sam. Temat tekstu także zależy od Ciebie. Może on dotyczyć: międzynarodowych celów podróży, hoteli, Points of Interest, aktywności takich jak jazda na nartach, nurkowanie, wędrówki, zakupy i wiele innych.

Czego oczekujemy?

Poszukujemy autorów, którzy będą pisać dla nas w języku polskim. Powinieneś jednak posiadać znajomość języka niemieckiego, jest ona potrzebna by poruszać się po naszej stronie internetowej. Poza tym piszesz poprawie stylistycznie, nie masz problemów z gramatyką i poprawną polszczyzną, a do innych kultur i społeczeństw podchodzisz z entuzjazmem.

Co oferujemy? 

Za każdy tekst otrzymasz od nas stałą zapłatę, a naprawdę dobre teksty nagrodzimy dodatkowym bonusem. Ci, którzy będę pisali dla nas często, uzyskają dodatkową premię na koniec miesiąca. Sam decydujesz o czym piszesz. Możesz stale się rozwijać, w czym pomogą Ci nasi doświadczeni lektorzy. Podpowiemy Ci jak polepszyć swój styl. Zameldowanie na naszym portalu jest bezpłatne i w każdej chwili możesz zrezygnować.

Kim jesteśmy?

Ponad 12.000 autorów w 100 krajach pisze dla TripsByTips Unique Content w dziesięciu różnych językach.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenia na naszej stronie internetowej: http://www.tripsbytips.de/autor/programm

Proszę dołączyć swój przykładowy tekst w języku polskim.      

 

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 83959 ofert pracy. Sprawdź!