PRACA w NIEMCZECH + BEZPŁATNY KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO dla ELEKTRYKÓW I HYDRAULIKÓW

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego

Łomża

2016-11-07

Firma rekrutacyjno-szkoleniowa IRKL wraz ze swoim niemieckim partnerem ogłasza nabór na bezpłatny kurs języka niemieckiego przeznaczony dla  elektryków
i hydraulików.

Miejsce pracy: /Miejsce kursu: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Łomża, Olsztyn

Obowiązki:

Jak wygląda kurs?

– jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNY,

 czas trwania to około 3 miesiące,

– jest dopasowany do godzin pracy uczestników.

Wymagania:

Dla kogo?

– dla elektryków i hydraulików posiadających min. 3 miesięczne doświadczenie w zawodzie,

– osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech,

 osób posiadających prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

– PEWNA PRACA w oparciu o niemiecką umową o pracę w firmie Piening Montage,

– stałe zatrudnienie na warunkach od 11,23 € brutto/h + DIETA 40 €/za każdy dzień pracy,

– zasiłki rodzinne (tzw. Kindergeld), gwarantowana opieka zdrowotna, zasiłki socjalne, niemiecka emerytura

- gwarantowane załatwienie wszystkich formalności w Niemczech,

– zapewnione zakwaterowanie.

Wszystkie osoby, które ukończą kurs językowy, mają PEWNĄ pracę w firmie Piening GmbH istniejącej od ponad 35 lat na rynku oraz zatrudniającej ok. 6,5 tys. pracowników.

Więcej informacji pod numerem – 733 516 777