ADMINISTRATOR SYSTEMÓW I SIECI KOMPUTEROWYCH

Polska Fabryka Wodomierzy i Ciepłomierzy FILA

Sztum

2016-11-06

Zadania:

  • utrzymanie ciągłości pracy infrastruktury informatycznej LAN

  • bieżące wsparcie użytkowników w zakresie rozwiązywania problemów ze sprzętem i oprogramowaniem

  • zapobieganie i usuwanie awarii urządzeń sieciowych

  • współpraca z zewnętrznymi Administratorami systemów serwerowych w celu zapewnienia optymalnej pracy firmy

  • udoskonalenie obecnych rozwiązań zastosowanych w firmie (software, hardware)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne

  • podstawowa znajomość zarządzania bazą danych SQL

  • znajomość systemu Windows Server 2012

  • znajomość systemów rodziny Windows w stopniu bardzo dobrym

  • mile widziana znajomość systemów operacyjnych Linux

  • znajomość protokołów rodziny TCP/IP oraz protokoły sieci LAN i WAN

  • znajomość systemu CMS Joomla

  • znajomość i praktyczne doświadczenie z zakresu konfiguracji i zarządzania sieciami bezprzewodowym

  • znajomość technologii VoIP

  • znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej

  • umiejętność monitorowania, testowania i diagnozowania działania sieci

Oferujemy:

  • umowa o pracę, pełen etat

  • wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą

  • możliwość rozwoju w dynamicznym zespole

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!