Social Media Specialist

click apps sp. z o.o.

Kraków

2016-11-04

Chcesz dołączyć do zespołu specjalistów?
Jesteś aktywny/ aktywna w social media i blogosferze?

Lubisz to i chcesz zająć się marketingiem społecznościowym zawodowo?

DOŁĄCZ do NAS!

Staż jest cyklem szkoleń w teorii i praktyce. Kontynuacją stażu jest etat w naszej firmie. Czas trwania stażu od 1 do 3 miesięcy w zależności od posiadanego doświadczenia.

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • Wsparcie realizacji kampanii social media dla dużych marek

  • Wyszukiwanie informacji oraz pomoc przy tworzeniu contentu

  • Nabywanie wiedzy i śledzenie trendów w social media

  • Praktyczne wykorzystywanie narzędzi monitoringowych i analitycznych

  • Tworzenie kampanii Facebook i YouTube ADS

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

  • Zainteresowanie narzędziami social media i najnowszych trendów e-marketingu oraz content marketingu

  • Wyczucie Internetu: wyszukiwanie informacji i umiejętność sprawnego poruszania się po portalach społecznościowych.

  • Kreatywność i duże kompetencje komunikacyjne, w tym tzw. “lekkie pióro”

  • Zaangażowanie i inicjatywa oraz doskonała organizacja pracy

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Gwarancja zatrudnienia po odbytym stażu na podstawie umowy o pracę

  • Indywidualną ścieżkę kariery po zakończonym stażu

  • Pracę przy ambitnych i prestiżowych projektach dla znanych marek

  • Pomoc przyjaznego i stale się rozwijającego zespołu specjalistów

  • Stałą integrację wewnątrz zespołu

  • Udział w spotkaniach branżowych

  • Własny system szkoleń z najnowszych trendów i narzędzi marketingu internetowego

  • Benefity dla pracowników - MultiSport, pakiety medyczne

  • Pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze w centrum Krakowa

  • Pracę na nowoczesnym, mobilnym sprzęcie

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102305 ofert pracy. Sprawdź!