Przyjmowanie zwrotów na Magazynie - Łozienica

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Łozienica

2016-11-03

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej poszukujemy Kandydatów/Kandydatek do pracy na stanowisko:

Przyjmowanie zwrotów na Magazynie
Miejsce pracy: Goleniowski Park Przemysłowy
Nr ref.: PZnM/10/16

Opis stanowiska:
- Przyjmowanie i wydawanie towarów zgodnie z dokumentacją,
- Dbałość o jakość i ilość wydawanego towaru,
- Praca w dziale: Nabiał,
- Praca od pn - pt.

Wymagania:
- Dyspozycyjność,
- Umiejętności pracy w zespole,
- Odpowiedzialność i uczciwość.

Oferujemy:
- Umowę o pracę,
- Stabilne warunki zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: APLIKUJ

W razie pytań proszę dzwonić pod numer tel. 531 641 084, 575-769-333 lub 91-852-50-51

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 - nr wpisu do ewidencji agencji zatrudnienia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102336 ofert pracy. Sprawdź!