Mechanik utrzymania ruchu

Aspiro Consulting

Bielsko-Biała

2016-11-03

Aspiro Consulting - Profesjonalizm kluczem Twojego sukcesu !

Jesteśmy firmą rekrutacyjno-doradczą. Naszym celem jest pomoc organizacjom w szybkim reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku. Ułatwiamy rozwój i pomagamy wytyczać ścieżki zawodowe. Wspieramy pracowników na różnych etapach kariery. Dostarczamy firmom rozwiązania HR, które są niezbędne w dynamicznej i niestałej rzeczywistości biznesowej. Oferujemy doradztwo w zarządzaniu kapitałem ludzkim i organizacją. Pomagamy poprzez rekrutowanie najlepiej przygotowanych specjalistów dla Państwa firm.

Obecnie rekrutujemy dla jednego z Naszych klientów, dużej Firmy z branży automotive.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dokonywanie napraw mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Konserwacja, regulacja, modernizacja oraz wykonywanie planowych przeglądów
  • Regeneracja części
  • Ciągła poprawa stanu i pracy maszyn oraz urządzeń w celu zapewnienia wysokich standardów jakościowych

KWALIFIKACJE:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika lub ślusarza Utrzymania Ruchu mile widziane
  • Doświadczenie w zakresie podstawowych napraw i regulacji maszyn
  • Zainteresowania oraz zdolności mechaniczne
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwoju

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Dofinansowanie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych (kursy językowe, uprawnienia, itp.)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Paczki świąteczne

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Administratorem danych jest Aspiro Consulting z siedzibą w Kraków 31-235, ul. Koło Białuchy 11. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102829 ofert pracy. Sprawdź!