ASYSTENT BIURA – dział realizacji

Marcin Lewandowski

Łódź

2016-11-14

Pracownia Zamek Design Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni w swojej siedzibie w Łodzi osoby na stanowisko ASYSTENT BIURA w dziale realizcji.

Wymagania:

- umiejętność obsługi urządzeń drukujących – ksero

- znajomość pakietu MS Office

- prawo jazdy KAT.B

- umiejętność pracy pod presją czasu

- samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy

- mile widziane doświadczenie przy kompletowaniu dokumentacji projektowej

- głównie praca z telefonem, komputerem przy biurku

Obowiązki:

- kompletowanie dokumentacji projektowej, atesty materiałowe

- wykonywanie zestawień godzinowych pracowników

- zamówienia materiałów w hurtowniach

- umawianie awizacji dla ekip montażowych w Centrach Handlowych

- planowanie wyjazdów ekipy montażowej

- prace organizacyjne biura, zaopatrzenie

- wspomaganie projektantów w koordynacji realizacji

  • inne

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • możliwość ciągłego rozwoju

  • długofalową współpracę

CV prosimy przesyłać na adres: APLIKUJ z dopiskiem - PRACA - ASYSTENT BIURA – DZIAŁ REALIZACJI