Pośrednik pracy w projekcie unijnym

Profesja

Nowy Sącz

2016-11-02

PROFESJA jest firmą doradczo-szkoleniową o charakterze ogólnopolskim, z siedziba główną w Poznaniu. Od 2010 r. z powodzeniem zajmujemy się realizacją projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W związku z realizacją na terenie województwa małopolskiego nowych projektów z zakresu aktywizacji zawodowej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

POŚREDNIK PRACY

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Zakres obowiązków:

- prowadzenie spotkań z uczestnikami projektu - osobami bezrobotnymi i poszukującymi pracy,

- praca z uczestnikami projektu w celu doprowadzenia ich do zatrudnienia,

- pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z firmami poszukującymi pracowników,

- prowadzenie spotkań i negocjacji z pracodawcami,

- utrzymywanie długotrwałych relacji z pracodawcami,

- rekrutacja - dopasowywanie oferty pracy do kandydata,

- monitoring lokalnego rynku pracy,

- współpraca z doradcą zawodowym, psychologiem oraz koordynatorem projektu.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- komunikatywność i umiejętności negocjacyjne,

- bardzo dobra organizacja czasu pracy,

- czynne prawo jazdy kat. B, mobilność,

- znajomość lokalnego rynku pracy,

- znajomość podstaw zawodoznawstwa,

- mile widziana znajomość przepisów ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, zlecenie lub umowę współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależnie od doświadczenia kandydata,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w pracy przy projektach unijnych,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem niniejszego portalu lub kontakt pod numerem 537 324 888 Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102779 ofert pracy. Sprawdź!