Referent ds. Rozwoju Biznesu

Control Process

Kraków

2016-11-02

Duża Spółka Akcyjna z branży budownictwa specjalistycznego pilnie poszukuje osoby ewentualnie studenta zainteresowanego pracą na pełny etat na umowę zlecenie a po kilku miesiącach na umowę o pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie nowych potencjalnych inwestycji, zgodnych z działalnością firmy
  • przygotowywanie raportów z przetargów na bazie automatycznego wyszukiwania w serwisach branżowych
  • nawiązywanie kontaktów międzynarodowych w celu współpracy i kompletowania dokumentacji przetargowej
  • czuwanie nad przyjętym harmonogramem dotyczącym postępowań przetargowych
  • kompleksowa obsługa postępowań przetargowych regulowanych zapisami ustawy Prawo zamówień publicznych i prawodawstwa międzynarodowego
  • współpraca z innymi działami w firmie, klientami, urzędami i instytucjami
  • analiza trwających i zakończonych postępowań przetargowych
  • archiwizacja dokumentacji przetargowej
  • monitorowanie i dystrybucja informacji o aktualnych postępowaniach przetargowych
  • sporządzanie zestawień, raportów, ofert handlowych
  • zamawianie materiałów niezbędnych do pracy dla Działu Rozwoju Biznesu

Wymagania:

  • Wykształcenie: minimum średnie, preferowany student, lub absolwent - licencjat
  • znajomość języka angielskiego – konieczność częstych rozmów międzynarodowych
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Poczta)
  • Znajomość Internetu, w tym szczególnie posługiwanie się sprawne wyszukiwarkami
  • staranność i dokładność w pracy z dokumentacją
  • dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, skrupulatność i przywiązywanie wagi do szczegółów
  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność i terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (na początek umowa zlecenie)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjny pakiet socjalny i karta multisport
  • przyjazne środowisko pracy

Prosimy o przesłanie CV na APLIKUJ lub poprzez formularz

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99345 ofert pracy. Sprawdź!