Praca w Niemczech kierowca CE z uprawnieniami ADR

Esteelo Human Resources

Hamburg

2016-12-01

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierowca CE

Opis stanowiska:

    • miasto Hamburg (Niemcy)
    • praca na stałe, bezpośrednio u pracodawcy
    • system pracy 4/1 lub pełny etat
    • praca polega na transporcie towarów ciągnikiem siodłowym z naczepą typu firana

Wymagania:

    • dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • prawo jazdy kat. CE (kod 95)
    • doświadczenie w trasach dalekobieżnych
    • zaświadczenie ADR
    • gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu lub na stałe

Oferujemy:

    • niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne
    • zarobki miesięczne stałe: 2000 do 2200 euro brutto
    • diety dzienne netto 24 euro
    • zarobki miesięczne netto ok. 2000 euro

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres APLIKUJ lub skorzystanie z formularza APLIKUJ, wpisując nr ref DE/45/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)”

Esteelo Human Resources nr rej. 14625

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99476 ofert pracy. Sprawdź!