Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Oliwia Klich Consulting

Tychy

2016-11-01

Firma konsultingowa OK Consulting posiadająca Certyfikat Wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 13992 poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie korespondencji mailowej i rozmów telefonicznych w języku niemieckim,
  • Przygotowywanie prostych ofert dla niemieckich kontrahentów,
  • Weryfikowanie znajomości języka niemieckiego kandydatów do pracy,
  • Korespondencja mejlowa w języku niemieckim z niemieckimi urzędami,
  • Zdobywanie klientów rynku niemieckiego dla firmy drogą mejlową oraz telefoniczną.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dobra znajomość pakietu Office
  • Zaangażowanie oraz sumienność
  • Dyspozycyjność oraz czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na pół etatu ( po 3 miesiącach pracy na okresie próbnym, przy dobrych wynikach pracy – pełen etat )

Zainteresowane ofertą osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres e-mail:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Oliwia Klich Consulting danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."