PHP Developer

Positive Power Sp. z o.o

Gliwice

2016-11-14

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozwijanie aplikacji własnych, spełniających potrzeby biznesowe, zgodnie z procedurami oraz najlepszymi praktykami branżowymi

  • Analiza, projektowanie i programowanie projektów zleconych przez przełożonego.

  • Kaskadowy proces wytwarzania oprogramowania / Agile Waterfall.

  • Rozwój systemów wewnętrznych firmy.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość języka PHP 5 i obiektowych wzorców projektowych.

  • Umiejętność projektowania baz danych oraz biegła znajomość języka SQL.

  • Wymagana znajomość: Zend 2, Doctrine, Javascript, HTML 5, CSS 3, XML, SOAP.

  • Mile widziana znajomość: JQuery, Angular, Laravel.

  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną.

  • Zaangażowanie, odpowiedzialność oraz terminowość w wykonywanych projektach.

  • Umiejętność kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Pracę przy autorskich projektach innowacyjnych.

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B (możliwość uzgodnienia).

  • Pracę w kreatywnym i sympatycznym zespole, pasjonatów nowoczesnych technologii.

  • Wynagrodzenie w widełkach 4-6,5 tys zł netto, w zależności od doświadczenia.

  • System motywacyjny uzależniony od wyników pracy.

  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz pakiet socjalny: karta Benefit MultiSport, prywatna opieka medyczna.

  • Możliwość rozwoju: udział w szkoleniach wewn i zewn, konferencjach branżowych, konkursach.

  • Praca w biurze w centrum Gliwic z dogodnym dojazdem lub możliwość pracy zdalnej.

Zapraszamy do Zespołu!

Wyślij CV!

Spółka Positive Power Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania oraz wdrożeniami zaawansowanych technologicznie systemów, dedykowanych platform e-commerce, rozwiązań klasy B2B, B2C oraz aplikacji mobilnych. W ciągu dekady zaufało nam ponad 400 firm i instytucji z kraju i ze świata. Pracujemy dla dużych rozpoznawalnych marek, takich jak Grupa Onet.pl, Benefit Systems, Mennica Polska, Kler, Intersport, Tikurilla, Pfleiderer, Kopex S.A., Snow Shop, HighSky Brokers A. S. Od 2014 roku jesteśmy częścią grupy INDATA S.A., będącej holdingiem podmiotów informatycznych o zasięgu ogólnopolskim. Największym kapitałem naszej firmy są pracownicy i tylko wraz z ich rozwojem może rozwijać się nasza firma. Dlatego tak ważne jest dla nas zadowolenie, satysfakcja z pracy oraz rozwój osobisty członków naszego zespołu.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102915 ofert pracy. Sprawdź!