Hydraulik

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Szczecin

2016-11-01

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Hydraulik.

Nr ref.: hyd/szc/2016
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
- montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość specyfiki pracy na budowie,
- sumienność,
- chęć do pracy.

Oferujemy:
- pracę w systemie 1-zmianowym, od poniedziałku do piątku,
- niezbędne narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail APLIKUJ w temacie wiadomości wpisując nr ref. hyd/szc/2016.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antidotum Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antidotum Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.