Senior Test Automation Developer

CoolPeople Sp. z o.o.

Kraków

2016-11-01

Dla naszego klienta prowadzę rekrutację na stanowisko Senior Test Automation Developer.

Parametry:

  • Lokalizacja: Kraków
  • Czas trwania: współpraca długoterminowa
  • Rodzaj współpracy: umowa o pracę
  • Start: ASAP (klient akceptuje okres wypowiedzenia)
  • Branża IT

Obowiązki:

  • Projektowanie przypadków testowych (manualnych, automatycznych)
  • Tworzenie testów automatycznych (C#, Selenium).
  • Przegląd dokumentacji testowej
  • Tworzenie i utrzymywanie planów, scenariuszy oraz przypadków testowych.
  • Zgłaszanie i zarządzanie błędami
  • Stały kontakt z zespołami Project Management and Development w celu zapewnienia jakości podczas całego procesu
  • Tworzenie raportów z działań testowych

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania
  • Praktyczne doświadczenie z językiem C#
  • Doświadczenie z narzędziami do automatyzacji testów (np. Selenium)
  • Wiedza na temat standardów testowania (np. ISTQB TFL)
  • Umiejętność projektowania i tworzenia skryptów testowych
  • Dobra znajomość angielskiego
  • Wiedza z zakresu systemów śledzenia błędów
  • Dobra organizacja pracy (wielozadaniowość)
  • Zdolności analityczne
  • Profesjonalne podejście do pracy, odpowiedzialność

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny, ubezpieczenie na życie,
  • Karta Multisport
  • Stałe wsparcie zgranego zespołu i przyjazna atmosfera
  • Ambitne zadania, możliwości poszerzania wiedzy poprzez szkolenia i certyfikaty
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i klarowny system awansów
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Doświadczenie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zachowanie balansu pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99195 ofert pracy. Sprawdź!