Lider laboratorium

ARK Agencja Pracy

Pilica

2016-11-01

ARK Agencja Pracy (nr cert 6145) pinie poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko - lider laboratorium

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, inżynierskie
- dobra znajomość języka angielskiego
- mile widzialne doświadczenie na stanowisku lidera
- mile widziane doświadczenie z branży automotive odnośnie
metod i technik badawczych, włączając ocenę wyników testów
- gotowość do podróżowania
- otwartość, dobra organizacja pracy

Obowiązki:
- zarządzanie pracami realizowanymi w laboratorium
- nadzór nad pracą personelu laboratorium
- inicjowanie, nadzorowanie i planowanie prac laboratoryjnych
- monitorowanie wyników pomiarów, konsultowanie interpretacji wyników oraz weryfikacja ich wiarygodności
- osoba odpowiedzialna za kontakty z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi dla zewnętrznych i wewnętrznych klientów
- odpowiedzialność za wdrożenie i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, doskonalenie procesów
- dbałość o właściwy stan przyrządów laboratoryjnych poprzez planowanie przeglądów sprzętów oraz ich certyfikację
- planowanie i rozliczanie kosztów

Oferujemy:
-praca na terenie Pilicy pow. zawierciański
-pełen etat

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV lub osobiste złożenie dokumentów aplikacyjnych w siedzibie biura w Zawierciu ul. Wierzbowa 16 H.W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102310 ofert pracy. Sprawdź!