Grafik & UX

NORMAND Sp. z o. o.

Poznań

2016-11-01

O BrightFormance:

Od 8 lat działamy na rynku nowych technologii wspierając sprzedaż naszych Klientów w kanałach online i offline. Staramy się łączyć synergię obydwu mediów przy wykorzystaniu technologii i nowatorskich rozwiązań.

GRAFIK & UX

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • projektowanie mokapów na podstawie specyfikacji (Balsamiq),

  • projektowanie aplikacji internetowych z wykorzystaniem komponentów framework Bootstrap,

  • weryfikacja swoich projektów po wdrożeniu,

  • współpraca z działem dev oraz product owners.

Wymagania:

  • znajomość HTML/JS, Bootstrap,

  • znajomość programu graficznego Photoshop,

  • umiejętność projektowania stron internetowych oraz aplikacji,

  • znajomość trendów graficznych oraz UX w projektowaniu obszarów web i mobile,

  • wiedza na temat nowych technologii,

  • kreatywność oraz samodzielność,

  • komunikatywność oraz umiejętność współpracy w grupie.

Mile widziane:

  • znajomość aplikacji do projektowania: Axure, Balsamiq, Sketch lub Invisionapp,

  • umiejętność tworzenia makiet.

Oferujemy:

  • współtworzenie innowacyjnych projektów dla liderów z sektora e-commerce i innych,

  • stabilne zatrudnienie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • niezbędne narzędzia do pracy.

Kontakt:

Zainteresowany osoby prosimy o przesłanie poniższych dokumentów na maila: APLIKUJ, w tytule wpisując: [Poznań] Grafik & UX:

  • CV (o nazwie pliku: Nazwisko-Imię),

  • portfolio (link do stron lub pdf o nazwie pliku: Nazwisko-Imię).

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BrightFormance.com (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102808 ofert pracy. Sprawdź!